+48 888 510 657
 kancelaria.gorzelak@gmail.com

O nas

Maciej Gorzelak

Radca prawny

Specjalista w zakresie obsługi przedsiębiorstw i inwestorów. Zapewniam kompleksową obsługę firm i osób fizycznych we wszystkich aspektach ich działalności.

Maciej Gorzelak jest radcą prawnym, członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Lublinie od 2014 r. Posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie cywilnego, prawa bankowego, prawa nieruchomości, wszelkich zagadnień prawnych związanych z prowadzeniem i obsługą przedsiębiorstw, odzyskiwaniem należności i prowadzaniem procesów sądowych. W latach 2015-2019 zdobywał doświadczenie w dziale prawnym przedsiębiorstw z sektora finansowego i windykacyjnego, gdzie pełnił funkcję radcy prawnego i compliance officer’a oraz inspektora ochrony danych (IOD). Specjalizuje się w obsłudze przedsiębiorców z rynku nieruchomości, przedsiębiorstw z branży finansowej i hotelarskiej oraz małych i średnich firm z Lublina i okolic. Dysponuje rozległym doświadczeniem w prowadzeniu postępowań sądowych przed sądami powszechnymi i administracyjnych, w tym w szczególności sprawach gospodarczych oraz z zakresu prawa bankowego. Aktywny inwestor rynku nieruchomości oraz współzałożyciel klubu biznesu Lublin Global Community.

Agnieszka Furs-Gorzelak

Prawnik

Doradztwo w zakresie postępowań administracyjnych, wdrażanie i doradztwo w zakresie ochrony danych osobowych i nieruchomości

Agnieszka Furs-Gorzelak, prawnik, ukończyła aplikację radcowską w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Lublinie w 2016 r. Wspomaga pracę kancelarii w zakresie postępowań administracyjnych, sądowo-administracyjnych, prawa pracy oraz prawa bankowego, compliance oraz ochrony danych osobowych. Posiada wieloletnie doświadczenie zdobywane jako prawnik in-house w sektorze finansowym i windykacyjnym, w tym jako compliance officer oraz inspektor ochrony danych (IOD).

Nasi klienci w całej Polsce