Skip to content
Menu

O nas

Maciej Gorzelak

Radca prawny

Specjalista w zakresie obsługi przedsiębiorstw i inwestorów. Zapewniam kompleksową obsługę firm i osób fizycznych we wszystkich aspektach ich działalności.

Maciej Gorzelak jest radcą prawnym, członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Lublinie od 2014 r. Posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie cywilnego, prawa bankowego, prawa nieruchomości, wszelkich zagadnień prawnych związanych z prowadzeniem i obsługą przedsiębiorstw, odzyskiwaniem należności i prowadzaniem procesów sądowych. W latach 2015-2019 zdobywał doświadczenie w dziale prawnym przedsiębiorstw z sektora finansowego i windykacyjnego, gdzie pełnił funkcję radcy prawnego i compliance officer’a oraz inspektora ochrony danych (IOD). Specjalizuje się w obsłudze przedsiębiorców z rynku nieruchomości, przedsiębiorstw z branży finansowej i hotelarskiej oraz małych i średnich firm z Lublina i okolic. Dysponuje rozległym doświadczeniem w prowadzeniu postępowań sądowych przed sądami powszechnymi i administracyjnych, w tym w szczególności sprawach gospodarczych
oraz z zakresu prawa bankowego. Aktywny inwestor rynku nieruchomości oraz współzałożyciel klubu biznesu
Lublin Global Community.

image 10 (1)

Agnieszka Furs-Gorzelak

Radca prawny

Szerokie doświadczenie w zakresie postępowań administracyjnych, wdrażania i doradztwa w zakresie ochrony danych osobowych i obsługi rynku nieruchomości.

Agnieszka Furs-Gorzelak jest radcą prawnym, ukończyła aplikację radcowską w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Lublinie w 2016 r. Posiada doświadczenie w zakresie zagadnień prawnych związanych z prowadzeniem i obsługą przedsiębiorstw, odzyskiwaniem należności. Wspomaga pracę kancelarii w zakresie postępowań administracyjnych, sądowo-administracyjnych, prawa pracy oraz prawa bankowego, compliance oraz ochrony danych osobowych. Posiada wieloletnie doświadczenie zdobywane jako prawnik in-house w sektorze finansowym i windykacyjnym, w tym jako compliance officer oraz inspektor ochrony danych (IOD).

image 10 (2)

Opinie

Nasi klienci w całej Polsce

Group 28 (1)

Kontakt

kancelaria.gorzelak@gmail.com +48 888 510 657

Maciej Gorzelak

kancelaria.gorzelak@gmail.com
+48 888 510 657